MECİDİYEKÖY, FULYA, ŞİŞLİ VE GAYRETTEPE BÖLGELERİNDEN SU SİPARİŞİ ALINIR

19 lt. Geri Dönüşümlü Damacana Su

Fiyat : 16₺

Tesisimize gelen 19 lt. geri dönüşümlü damacanaların ilk kontrolleri yapıldıktan sonra, dış yüzeylerinin temizliği için, dış yıkama makinesine gönderilir, bu işlem bittikten sonra şişe tam otomatik dolum makinesine paletler sayesinde gelir. Tam otomatik dolum makinesinde el değmeden yıkama ve dezenfeksiyon işlemlerinden geçirilir. Yıkama ünitesinde gıdaya uygun kimyasallar kullanır ve 70 ‘C sıcak su ile yıkanan şişeler yine dezenfektan ve ozonlu su ile durulama işlemlerine tabi tutulur.

Hijyen açısından kontrol altına alınan polikarbon damacanalar, otomatik olarak el değmeden doldurulur ve yine el değmeden otomatik olarak kapaklanır. Kapakların üzerlerine üretim ve son kullanma tarihi atıldıktan sonra, kapak çevresi emniyet bandı ile çevrilir. Bu işlemler bittikten sonra ürün sevkiyata hazır hale gelmiştir.

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.2.0